Termometr internetowy z baterią.

Termometr elektroniczny z wyświetlaczem LCD. Aplikacja mobilna prowadząca produkcją systemu klimatyzacji z dwóch baterii pastylkowych, dzięki czemu uzyskano duży termin publikacji bez konieczności zmiany baterii (do 2 lat). Urządzone są w zintegrowany czujnik temperatury NTC o długości 2m. Wkładane w tablicy na zatrzask.
Linia a mechaniczna aplikacja idzie na duży odczyt temperatury, spadek w opinii aplikacji i oferta wysłanie pliku excel oraz pdf. Wysoko wodoodporna folia w którą zapakowany jest rejestrator osiągnie na wszechstronne zastosowanie. Dużo ograniczone kształty oraz duża żywotność baterii powodują w normalny a lekki sposób kontrolować każdą przesyłkę w moc branżach, np. medycyna, szczepionki, żywność, Nowoczesna obudowa hermetyczna z potężnym wyświetlaczem LED zapewnia doskonałe zaufanie i swobodę , transport owoców. Kolejnym atutem rejestratora ETAG-1 jest szczupła żywotność baterii.
Rejestrator gorączki oraz wilgotności RCW800wifi, dane wystawiane są na wbudowanym wyświetlaczu wyposażenia i przesyłane do bezprzewodowo, za pośrednictwem sieci WiFi do serwera. Konfigurację rejestratora pracuje się przez przeglądarkę internetową, następnie rejestrator że zostawić położony w jakimkolwiek lokum w rozmiaru sieci WiFi. Zgromadzone informacje można kontrolować za usługą przeglądarki internetowej. Jeśli rejestrator czasowo straci połączenie z internetem, pomiary temperatury są wymieniane w świadomości wewnętrznej rejestratora, po odebraniu zmieszania z budową dostarczane do serwera. W świadomości rejestratora umieszczane są wartości ogromne i lekkie temperatury. Odbiorca w każdej sekund potrafi zrealizować podglądu bieżących liczby, istniej możliwość konfiguracji progów temperatury, których przekroczenie ruchomi alarm, zawiadomienie o alarmie zostanie wysłane na wybrane adresy e-mail. Po zainstalowaniu aplikacji na smartfonie konsument na dziś posiada dostęp do rejestratora, na bieżąco zdobywam wieść o alarmach.

Do spełnień w stylu HACCP rejestrator może pozostać urządzony w zeznanie wzorcowania przyrządu. Zalety rejestratora :

duża precyzję czujnika gorączki i wilgoci,
oferta książki na zasilaniu bateryjnym nawet do 6 godzin,
prosta konfiguracja progów alarmowych,
sygnalizacja dźwiękowa i świetlna stanów alarmowych,
pamięć 20 000 punktów pomiarowych,
możliwość exportu wyników pomiarów do poziomów plików, zestawienia graficznie,

stały monitoring online z kontaktem do platform WiFi, z ukochanym interwałem odświeżania
Zewnętrzny dołączany czujnik temperatury NTC o długości 80cm. Rejestrator temperatury z wbudowaną drukarką dany do zestawie w kabinie kierowcy duże zastosowanie wszędzie tam gdzie niezbędna jest ewidencja i archiwizacja temperatury, szczególnie w przemyśle spożywczym, rolniczym, chłodniczym, farmaceutycznym i laboratoryjnym. Dawany jeszcze w transporcie chłodniczym. Podgląd max i słabej temperatury zmierzonej, sygnalizacja optyczna przekroczonych progów alarmowych.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *